O nas

Uczysz się? Si!

Zaczynasz naukę języka?

Szukasz nowych wyzwań językowych?

Chcesz nauczyć się posługiwać językiem w krótkim czasie, potrzebujesz go do pracy albo na wyjazd?

Chcesz mieć blisko? Chcesz, żeby szkoła przyjechała do Ciebie?

Jesteśmy po to, aby umożliwić Ci to wszystko!

Jesteśmy prężnie działającą szkołą językową, ale także lokalną firmą – dla nas każdy klient jest najważniejszy, bo to właśnie Ty jesteś przyczyną i radością naszego istnienia.

Dostarczymy Ci dokładnie taki kurs, jakiego potrzebujesz: grupowy dla tych, którzy potrzebują troszkę mobilizacji albo rywalizacji; indywidualny dla tych, którzy mają napięty grafik, nieregularne godziny pracy lub potrzebują szybko i intensywnie, a zajęcia z dojazdem dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do siedziby szkoły.

Nauka w Si School może być dokładnie taka, jaka Tobie pasuje – stworzymy dla Ciebie kurs, którego potrzebujesz. A kursy w Si to dużo uśmiechu, kawa i herbata, dobre ciasteczko oraz pozytywna energia na cały tydzień!

Nasze grupy są małe(od duetów po 6-8 osób), lektor poświęca więc każdemu dużo uwagi i czasu. Nie uda się ukryć braku zadania domowego, ale na pewno uda się zadać każde pytanie i uzyskać na nie odpowiedź! Uczniowie są łączeni w grupy w zależności od wieku i poziomu zaawansowania, bierzemy pod uwagę każde życzenie kursanta.

Zajęcia prowadzą lektorzy posiadający odpowiednie kwalifikacje: bogate doświadczenie oraz przygotowanie pedagogiczne, a także zawodowo pracujący z poszczególnymi językami. Pod okiem takich ekspertów nie ma mowy o nudzie i braku rezultatów!